Witaj na www.forum.oxanecity.pl - Forum OxaneCity!

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RolePlay]Regulamin
#1
Information 
Regulamin Serwera

1# Ogólnie Postanowienia Serwera

1. Zakazuje się obrażania, wyzywania czy nękania słownego innych graczy.

2. Zakazuje się straszenia bądź grożenia banem/kickiem/karą w przypadku nie powiązania z administracją serwera.

3. Zakazuje się podszywania pod administrację serwera - w tym też pod moderacją czy helperów.

4. Każdy użytkownika ma prawo bytu o ile nie łamie dalszych postanowień serwera, nikogo nie trzymamy na siłę. Więc jeżeli komuś nie odpowiada sposób w jaki zarządzamy serwerem można po prostu z niego wyjść.


2# Ogólne Postanowienia Rozgrywki.

1. Zakazuje się używania bugów skryptu serwera, bądź tudzież samej gry.

2. Zakazuje się używania cheatów - nie ważne czy to speedhack, moneyhack czy inny - totalny zakaz używania.

3. Zakazuje się natarczywego zaczepiania LSPD - w tą zasadę wchodzi także głupia jazda niezgoda z zasadami RP przy komendzie LSPD (z rozsądkiem).

4. Zakazuje się zabijania graczy bez inicjatywy z nim - jest to serwer RolePlay Wojna Gangów, ale nie oznacza to ze czarnuch z Ghetta jest robocopem i nie boi się niczego. W tym też zabijania cywili w środku miasta.

5. Zakazuje się zabijania/przejeżdżania graczy w SafeZonach.

6. Każdy gracz musi posiadać "poszanowanie do życia" - tzn. każde nie potrzebne zabójstwo odegrane w sposób nie zgodny z zasadami RolePlay - będą surowo karane.

7. Odgrywamy akcje za pomocą komend /me /do - tyczy się to też sytuacji przenoszenia rannych kolegów do auta, jak i przeszukania przez LSPD: nie ma czegoś takiego ze "/do karabin szturmowy znajduje się aucie" - w momencie kiedy gracz znajduje się na komendzie, uważasz ze jest w aucie? To go schowaj tam.

8. Ogólnie odgrywamy wszelkie zachowania RolePlay - jeden funkcjonariusz LSPD nie powinien patrolować dzielnic gangu, a nawet jeżeli to musi wiedzieć ze może zostać zaatakowany przez dany gang.

9. ODGRYWAMY większość wypadków - jeżeli LSPD zepchnie Ciebie z drogi, ty natomiast przywalisz w płot/słup duży/etc. jesteś zmuszony odegrać akcje - to samo tyczy się LSPD.
Jeżeli ktoś nie zatrzyma się do kontroli LSPD ma próbować najpierw go zatrzymać bez użycia broni palnej - chyba że ten otworzy ogień.

10. Pamiętajcie każda akcja ma swoją reakcje - EMS nie może nagle wyskoczyć z karabinem, tak jak wy nie możecie ukraść im auta służbowego.

11. Zakazuje się kradnięcia radiowozów, karetek, wozów strażackich, pojazdów wojskowych czy też helikopterów (z wyjątkiem tego ostatniego jeżeli jest potrzebny do odegrania akcji RP)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości