Witaj na www.forum.oxanecity.pl - Forum OxaneCity!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemanko
Siemanko,
Jestem Kamil. Mam 22 lata. Nie pije od ... 3 godzin.. a tak na serio
Od dzieciaka interesuje się motoryzacją.Zawsze tuningowałem swoje zabawki żeby to niżej leżały i szybciej jechały.  Pierwsze poważniejsze mody zacząłem robić przy skuterach. Przeróbki na większe koła, mooocny tuning mechaniczny( mało które auto dawało z nim rade ) itd Teraz praktycznie cały czas spędzam w garażu robiąc swoje gruzy. W zasadzie to gram na serwerze tylko dla tego, że jestem w trakcie remontu silnika i nie mogę upalać swojego gruza po ulicach.
Pracuje jako operator w ngk robiąc coś co wszyscy ( łącznie ze mną ) wyrzucamy z samochodów czyli filtry DPF :p

Pare foto moich gruzinów:

Całe zabawy z gruzami zaczęły się od niego: 
E34 z potwornym silnikiem 1.8 całe 113koni . Ledwo udawało mu się zerwać trakcję na mokro. Ale dawał tyle radości że nie da się tego opisać.
[Obrazek: KQLY5jRJi0rJCOuNUNYPuwL9_CHvJlK76Wcpdlf7...53-h938-no]

Ale że miał on w niedługim czasie odejść na złom postanowiliśmy zrobić sobie z niego cabrio:
[Obrazek: O_ViKBX_DesXehWA_bxFtd39XK5js6CMj53cGMtd...68-h938-no]

Potem wjechała "sarenka" czyli typowy gruzin E36 także 1.8 ale tym razem 115 koników i to zdrowych. Dla nie już nie było problemem zrobienie ronda na mokro mimo braku spawanego dyfra:

[Obrazek: qxpk-fVT8ur2v08I3LLs68BlLpIZfVWtyCxbZL5Z...53-h938-no]
[Obrazek: ENOwk-QdSSpktas79LGO7_wbDf6jwR6OzmfNPN6T...53-h938-no]
To był nasz najlepszy gruz i bardzo żałuje, że go sprzedałem. 

Po niej kupiliśmy kolejne E34 tym razem z "pająkiem" m20b20 całe 136 koników. Okazała się niewypałem. Brak mocy, slizagające się sprzęgło, gasła co chwile itd to też w szybkim tempie zamieniliśmy ją na E39

(brak zdjęcia )

I teraz obecny gruz, którego naprawiam to E39 2.8 o mocy bliskiej 200km. Niestaty po zakupie okazało się, że ktoś zniszczył głowice próbując naprawić zerwany gwint świecy. Także teraz auto czeka na wypłatę, wtedy zrzucamy czapkę idzie ona do regeneracji i jak wróci zaczynamy upalanko Smile
[Obrazek: YyyQH-J7x_Q9A-o316aUe5NBlw8TA9bj8YExjHd7...53-h938-no]

W między czasie miałem dwa główne auta tzw. Dayli:

A4 B6 1.8t quattro 163 koniki:
[Obrazek: MpkhExXZdT41bTjfYBtJOl4Rgb1Oh_UDSOw-s9KA...53-h938-no]
[Obrazek: k_JGpCkc5XTQLC8UPNA6_dyEHenF-thPF7UeuC1t...53-h938-no]

Które wymieniłem na :
E39 Touring 3.0D coś koło 240 koników:
[Obrazek: lIB_A8vLV_pwoSb6oMroyTQdiJnSM1PpzFAXc6yJ...53-h938-no]
[Obrazek: IgnO_EwWTN2faXSeCmQKzfvj-Fl-7J-wIBmXukEw...28-h246-no]

I to by było na tyle z gruzów. Jak będą jakieś ciekawe filmy z upalanka nowego nabytku to na pewno coś wrzucę tutaj
Odpowiedz
O kurde nieźle mordo - witamy na serwerze Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości